HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

45 yıldır, bulunduğu sektörlerde lider olma vizyonu ve kurumsal kimliği ile sürekli yeni markalar oluşturarak Türk ekonomisine katkı sağlamak misyonu içinde hareket eden Bayburt Grup; kendi bünyesi altında beton sektöründe de daha kaliteli, güvenilir hizmet vermek, sektördeki gelişmeleri ve artan talepleri göz önüne alarak müşterilerinin güvenini kazanarak seçkin bir yer kazanmak amacıyla 2006 yılında Bayburt Beton A.Ş.’yi kurdu.

Bayburt Beton, 2007 yılı Ocak ayında Bergama Ovacık’ta 100 m3/saat üretim kapasiteli ilk yerleşik beton santrali ile hazır beton üretimine başladı.

Bayburt Beton, bölgedeki artan beton ihtiyacını karşılamak için 2018 yılı Ocak ayında Kınık’ta saatte 100 m3 üretim yapan ikinci beton santralini kurdu ve hizmet vermeye başladı.

MİSYON

Yüksek teknoloji tezgâh, ekipman, yazılım ve donanımlarıyla, yetenekli, bilgili ve tecrübeli personeliyle Türkiye ve Dünya’da Makina Sanayi sektörüne kaliteli, güvenilir tasarım ve üretimler yapmaktır.

VİZYON

Bayburt Beton Santralleri yetiştirdiği personeli, yaptığı tasarımları ve ürettiği ürünlerle Beton Santrali imalatında dünyanın önde gelen ve saygın kuruluşları arasında yer almaktır.